Hakkımızda

Endüstride verimli üretim ve yönetim, temelde prosesin doğru işletilmesi ve her adımında kontrol edilmesiyle mümkündür. Bu şekilde bir prosesi planlarken, daha az insan gücü ile daha kontrollü ve kaliteli üretim için en iyi yardımcımız otomasyon olacaktır.

Otomasyon, bir işin insan ile makine arasında paylaşılmasıdır. Sanayi devriminin başlangıcının aksine yakın geçmişimizde üretmek tek başına yeterli olmaktan uzaklaştı. Tüm dünyanın açık bir pazar haline geldiği rekabetçi koşullarda üretimi; hızlı, standart, güvenli ve verimli kılmak bir zorunluluk haline geldi.
Bu bilgiler ışığında, ülkemize ve müşterilerimize faydalı olmak amacıyla, ARELMAK Makina Konveyör ve Mekatronik Sanayi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için yola çıktık.

Endüstrinin bir çok koluyla, KOBİ ve kurumsal firmalarla çalışmalarımızın getirdiği bilgi birikimiyle kaliteli ve uzman çözümler sunmayı her zaman hedef edindik. On yılı aşkın süredir, yapmış olduğumuz çalışmaların güveniyle, sektörümüzün lider ve aranılan firması olmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Uzman çözümleri bulabileceğiniz zevkli ve güvenli çalışmalarda görüşmek dileğiyle.